O mnie

Włodarczyk Adam

Od kilku lat pracuję w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Gdyni na stanowisku lekarza rodzinnego/ ch. wewnętrznych. Ponadto, pracuję także w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym (Akademia Medyczna) w Gdańsku w Klinice Chorób Psychicznych.

Po ukończeniu studiów na wydziale Wojskowo-Lekarskim uzyskałem promocję na pierwszy stopień oficerski. Roczny staż podyplomowy odbyłem w 4. Szpitalu z Polikliniką we Wrocławiu. Od 2012 r., pracowałem w 6. ORel jako Dowódca Zespołu Zabezpieczenia Medycznego. W maju 2013 r. wziąłem udział w misji SPONTEX 2013 na ORP „Kościuszko”. W październiku br. otrzymałem awans i służbę pełnię w Komendzie Portu Wojennego Gdynia, gdzie zajmuję stanowisko Starszy Lekarz- Szef Zespołu Medycyny Podwodnej, gdzie zajmuję się m.in. medycyną hiperbaryczną.

Swoje kwalifikacje podwyższam nieustannie, część ukończonych przeze mnie specjalistycznych kursów znajdziecie w zakładce „Certyfikaty”.

Doświadczenie zawodowe jakie zdobywałem podczas pracy w wojsku przełożyło się na umiejętności leczenia wielu stanów chorobowych, nawet bez dostępności odpowiedniego zaplecza sprzętowego, czy dogodnych warunków do badania. Oto jednak, z pewnością, nie trzeba martwić się podczas wizyty.

Od kilku lat pracuję w Specjalistycznych Przychodniach w Gdyni jako lekarz ch. wewnętrznych (tzw. rodzinny, internista, ogólny).

Ponadto pozytywnie przeszedłem rekrutację na specjalizację w dziedzinie psychiatrii, którą rozpocząłem w 2013 w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Szpitala WIM w Warszawie.

Adam Włodarczyk – ZnanyLekarz.pl

Trójmiasto i okolice tel.518-544-375